BOOTS AND BELTS

zaterdag, november 19, 2005








doe dit maar , het kan nooit kwaad voor je vrienden
!!

 

----- Original Message -----

To: href="mailto:yvettevercruysse@hotmail.com">yvette vercruysse ; title=wholvoet@skynet.be href="mailto:wholvoet@skynet.be">Willy Holvoet ; title=vvv.scheldestreek@regio.kortrijk.be
href="mailto:vvv.scheldestreek@regio.kortrijk.be">vvv scheldestreek
; title=info@vialactea.be href="mailto:info@vialactea.be">Via Lactea (Trui
Dewaele)
; href="mailto:veronique.coppens@telenet.be">Veronique Coppens ; title=jurgenvdg@yahoo.com href="mailto:jurgenvdg@yahoo.com">Vandeginste
Jürgen
; href="mailto:tine.mortier@avelgem.be">tine mortier ; title=thijscallens@hotmail.com href="mailto:thijscallens@hotmail.com">thijs
callens
; href="mailto:thierry.herreman@pandora.be">thierry herreman ; title=sdecock@kortrijk.be href="mailto:sdecock@kortrijk.be">Suzy Decock ; title=steven.mannens@fulladsl.be href="mailto:steven.mannens@fulladsl.be">steven
mannens
; href="mailto:stefaan.buddaert@compaqnet.be">stefaan.buddaert@compaqnet.be ;
sofie
lehouck
; simon
vinkenoog
; href="mailto:simon_vanden_broeck@hotmail.com">Simon Vanden Broeck ; title=ritadegraeve@skynet.be href="mailto:ritadegraeve@skynet.be">rita
degraeve
; href="mailto:rindertvdmeulen@hetnet.nl">Rindert van der Meulen ; title=Anne.Reynaert@health.fgov.be
href="mailto:Anne.Reynaert@health.fgov.be">Reynaert Anne
; title=piet.decoster@skynet.be href="mailto:piet.decoster@skynet.be">Piet
Decoster
; href="mailto:philippe.meeus@alta-ripa.be">Philippe Meeus ; title=philippe.vercoutere@sjb-avelgem.be
href="mailto:philippe.vercoutere@sjb-avelgem.be">philippe vercoutere
; title=peter.vanlerberghe@sjb-avelgem.be
href="mailto:peter.vanlerberghe@sjb-avelgem.be">peter vanlerberghe
; title=magisterludi@tiscalinet.be href="mailto:magisterludi@tiscalinet.be">Paul
Verkempinck
; Paul
Breekveldt
; href="mailto:patrick.pertry@pandora.be">Patrick PERTRY ; title=noel.maes@roularta.be
href="mailto:noel.maes@roularta.be">noel.maes@roularta.be
; title=nicole.algoet@scarlet.be href="mailto:nicole.algoet@scarlet.be">Nicole
Algoet
; href="mailto:natalie.huart@skynet.be">Natalie Huart ; title=mieke.verhelle@roularta.be
href="mailto:mieke.verhelle@roularta.be">mieke.verhelle@roularta.be
; title=miek_vanden_broeck@hotmail.com
href="mailto:miek_vanden_broeck@hotmail.com">miek vanden broeck
; title=michael.delange@scarlet.be
href="mailto:michael.delange@scarlet.be">michael delange
; title=martijn.art@skynet.be href="mailto:martijn.art@skynet.be">Martyn Hervé
; href="mailto:martine.van.eeckhout@belgacom.net">Martine Van Eeckhout ; title=martine.geerardyn@pandora.be
href="mailto:martine.geerardyn@pandora.be">Martine Geerardyn
; title=marleen.declerck@telenet.be
href="mailto:marleen.declerck@telenet.be">marleen declercq
; title=hb088079@belgacom.net href="mailto:hb088079@belgacom.net">mario schamp
; href="mailto:marie-anne.standaert@pandora.be">Marie - Anne Standaert ; title=marc_eggermont@scarlet.be href="mailto:marc_eggermont@scarlet.be">Marc
Eggermont
; href="mailto:lud.persyn@skynet.be">Ludwina Persyn ; title=ludwig.vanhuysse@pandora.be
href="mailto:ludwig.vanhuysse@pandora.be">Ludwig Vanhuysse
; title=luc.eggermont@skynet.be href="mailto:luc.eggermont@skynet.be">luc
eggermont
; href="mailto:luc.baert.avelgem@telenet.be">Luc Baert ; title=lode.ketelair@fautlefaire.be
href="mailto:lode.ketelair@fautlefaire.be">lode ketelair
; title=lindemortier@hotmail.com href="mailto:lindemortier@hotmail.com">linde
mortier
; href="mailto:pieter.lambrecht@waak.be">Lambrecht Pieter ; title=eddy.dierick1@pandora.be href="mailto:eddy.dierick1@pandora.be">kvk eddy
dierick
; href="mailto:koen.van.steenbrugge@avelgem.be">koen van steenbrugge ; title=koenvansteenbrugge@skynet.be
href="mailto:koenvansteenbrugge@skynet.be">Koen Van Steenbrugge
; title=glascreaties_isebaert@hotmail.com
href="mailto:glascreaties_isebaert@hotmail.com">José Isebaert
; title=jos.naessens@scarlet.be href="mailto:jos.naessens@scarlet.be">jos
naessens
; href="mailto:jos.gousseau@skynet.be">jos gousseau ; title=ceremoniemeester@skynet.be
href="mailto:ceremoniemeester@skynet.be">Jonathan Seynaeve
; title=jonathano005@hotmail.com href="mailto:jonathano005@hotmail.com">Jonathan
Labie
; href="mailto:mestdagt.john@scarlet.be">John Mestdagt ; title=johan-demeyere@skynet.be
href="mailto:johan-demeyere@skynet.be">johan-demeyere@skynet.be
; title=johanvan_elstraete@hotmail.com
href="mailto:johanvan_elstraete@hotmail.com">Johan Van Elstraete
; title=jefferson@skynet.be href="mailto:jefferson@skynet.be">jef vercoutere ;
Jean-Claude 'T
Kindt
; href="mailto:ferdaoui_i@hotmail.com">Ismaël Ferdaoui ; title=heide.renier@telenet.be href="mailto:heide.renier@telenet.be">Heide
Renier
; href="mailto:heide.jef@telenet.be">Heide en Jef ; title=hans.messiaen@miele.be href="mailto:hans.messiaen@miele.be">Hans
Messiaen
; href="mailto:guido.cassiman@pandora.be">Guido Cassiman ; title=georges.martyn@Ugent.be href="mailto:georges.martyn@Ugent.be">georges
martyn
; href="mailto:geert.claerbout@skynet.be">Geert Claerbout ; title=frederique.lotin@telenet.be
href="mailto:frederique.lotin@telenet.be">Fréderique Lotin
; title=frans.wolfvelde@avelgem.be href="mailto:frans.wolfvelde@avelgem.be">frans
wolfvelde
; href="mailto:frans.duhamel@skynet.be">Frans Duhamel ; title=frans.bulteel@pandora.be href="mailto:frans.bulteel@pandora.be">frans
bulteel
; href="mailto:frank.tomme@skynet.be">frank tomme ; title=franklobel@tiscalinet.be href="mailto:franklobel@tiscalinet.be">Frank
Lobel
; Francky
Platteau
; Francky
(sportdienst)
; href="mailto:didier@losfeld.net">Fotografie Losfeld ; title=filipdejaegher@gmail.com href="mailto:filipdejaegher@gmail.com">filip
dejaegher
; href="mailto:fabiennedeclercq@hotmail.com">Fabienne Declercq ; title=erommens@pandora.be href="mailto:erommens@pandora.be">eric rommens ;
eric
françoys
; href="mailto:debuckeric@skynet.be">Eric De Buck ; title=spincemaille.eliane@skynet.be
href="mailto:spincemaille.eliane@skynet.be">Eliane
; title=ebas@scarlet.be href="mailto:ebas@scarlet.be">ellen bas ; title=drukkerij@vercaemst.be href="mailto:drukkerij@vercaemst.be">Drukkerij Marc
Vercaemst
; href="mailto:byttebier@tiscalinet.be">Drukkerij Byttebier ; title=dirkvanlaere@pro.tiscali.be href="mailto:dirkvanlaere@pro.tiscali.be">dirk
vanlaere
; href="mailto:dirk@dirk-rommens.be">Dirk Rommens ; title=dirk.rommens@pandora.be href="mailto:dirk.rommens@pandora.be">dirk
rommens
; href="mailto:dierk.dedeyne@scarlet.be">Dierk Dedeyne ; title=decoster.frans@pandora.be href="mailto:decoster.frans@pandora.be">Decoster
Frans
; href="mailto:cc.avelgem@yucom.be">culturele centrale ; title=Coert.dedecker@skynet.be href="mailto:Coert.dedecker@skynet.be">Coert De
Decker
; href="mailto:cbeleyn@hotmail.com">christine beleyn ; title=sjarlien@skynet.be href="mailto:sjarlien@skynet.be">charline rombaut ;
href="mailto:caroline.vercruysse@bibliotheek.be">caroline bib vercruysse ;
carl
duhamel
; href="mailto:carl.deseyn@pandora.be">carl deseyn ; title=burgemeester@avelgem.be href="mailto:burgemeester@avelgem.be">Burgemeester
Vantieghem
; Bert Breda
; href="mailto:bernard.vancraeynest@pandora.be">bernard Vancraeynest ; title=BS.AVELGEM@rago.be href="mailto:BS.AVELGEM@rago.be">Basisschool
Avelgem
; href="mailto:bart.vancauwenberghe@roularta.be">bart.vancauwenberghe@roularta.be
; Bart
Vantieghem
; href="mailto:bart.devriendt1@telenet.be">bart devriendt ; title=callens_bart@yahoo.com href="mailto:callens_bart@yahoo.com">bart
callens
; href="mailto:annie.eggermont@versateladsl.be">annie eggermont ; title=annelies_naessens@yahoo.com
href="mailto:annelies_naessens@yahoo.com">annelies naessens
; title=anncottens@yahoo.com href="mailto:anncottens@yahoo.com">Ann Cottens ;
Andreas Lemarcq
; andre
coorevits
; href="mailto:alex.frooninckx@tiscali.be">Alex Frooninckx ; title=agnesvandererven@hotmail.com
href="mailto:agnesvandererven@hotmail.com">Agnes Vandererven

Sent: Tuesday, November 08, 2005 3:39 PM



Sinds gisteren kan de luisteraar van radio KLARA
(of deze lezer) stemmen welke vd drie genomineerden de compositieprijs 2005
wint... dit nav het komende Mozartjaar en 75 jaar radio.

Onder de genomineerden MARC MATTHYS uit Kortrijk,
directeur van het Conservatorium ... ook van Avelgem dus. (een
goeie!)

Wie even surft naar href="http://www.klara.be">www.klara.be en de "evenementen " aanklikt, kan
kennis maken met zijn compositie (audioweergave) en... zijn/haar stem
uitbrengen.

Ik beveel graag aan voor uw (eenmalige)
stem.

THX

 

filiep vanden broeck

avelgem